Pracownicy

Kierownik Katedry Mikrobiologii

prof. dr hab. Małgorzata Bulanda

specjalista mikrobiologii lekarskiej

Konsultant Wojewódzki ds. mikrobiologii medycznej

kontakt: malgorzata.bulanda@uj.edu.pl

img_8518
Sekretariat Katedry Mikrobiologii
Klaudia Kłósak

 

 

 

klaudia.klosak@uj.edu.pl

kmikrob@cm-uj.krakow.pl

telefon: 12 633 25 67, 12 634 25 67

faks: 12 423 39 24

Nauczyciele akademiccy (pracownicy naukowi, naukowo-dydaktyczni i dydaktyczni)
prof. dr hab. Małgorzata Bulanda malgorzata.bulanda@uj.edu.pl
prof. dr hab. Magdalena Strus magdalena.strus@uj.edu.pl
dr hab. Monika Brzychczy-Włoch, prof. UJ m.brzychczy-wloch@uj.edu.pl
dr hab. Agnieszka Chmielarczyk agnieszka.chmielarczyk@uj.edu.pl
dr hab. Tomasz Gosiewski, prof. UJ tomasz.gosiewski@uj.edu.pl
dr hab. Anna Różańska a.rozanska@uj.edu.pl
dr hab. Sława Szostek slawa.szostek@uj.edu.pl
dr hab. Jadwiga Wójkowska-Mach jadwiga.wojkowska-mach@uj.edu.pl
dr hab. Barbara Zawilińska barbara.zawilinska@uj.edu.pl
dr Małgorzata Biernat-Sudolska malgorzata.biernat-sudolska@uj.edu.pl
dr Artur Drzewiecki a.drzewiecki@uj.edu.pl
dr Piotr Kochan piotr.kochan@uj.edu.pl
dr Paweł Krzyściak pawel.krzysciak@uj.edu.pl
dr Agata Pietrzyk a.pietrzyk@uj.edu.pl
dr Dominika Salamon dominika.salamon@uj.edu.pl
dr Magdalena Skóra magdalena.skora@uj.edu.pl
dr Agnieszka Sroka-Oleksiak agnieszka.sroka@uj.edu.pl
dr Katarzyna Talaga-Ćwiertnia katarzyna.talaga@uj.edu.pl
dr Anna Tomusiak-Plebanek a.tomusiak@uj.edu.pl
Pracownicy zatrudnieni w ramach projektów naukowych
prof. dr hab. Piotr Heczko piotr.heczko@uj.edu.pl
dr Anna Dobrut anna.dobrut@uj.edu.pl
Pracownicy naukowo-techniczni
dr Dorota Romaniszyn d.romaniszyn@uj.edu.pl
dr inż. Joanna Smajdor joanna.smajdor@uj.edu.pl
mgr Edyta Golińska edyta.golinska@uj.edu.pl
mgr Dorota Ochońska dorota.ochonska@uj.edu.pl
mgr Grażyna Więcek grazyna.wiecek@uj.edu.pl
Pracownicy inżynieryjno-techniczni
mgr inż. Justyna Domagała justyna.domagala@uj.edu.pl
mgr Ewa Kleszcz ewa.kleszcz@uj.edu.pl
mgr Jolanta Kopeć jolanta.kopec@uj.edu.pl
mgr Anna Malska-Woźniak anna.malska-wozniak@uj.edu.pl
mgr Joanna Sobońska joanna.sobonska@uj.edu.pl
mgr Barbara Papir barbara.papir@uj.edu.pl
mgr inż. Danuta Rojek-Zakrzewska danuta.rojek-zakrzewska@uj.edu.pl
Magdalena Kopeć magdalena.1.kopec@uj.edu.pl
Zuzanna Bębenek zuzanna.bebenek@uj.edu.pl
Pracownicy obsługi
Ewa Juryk ewa.juryk@uj.edu.pl
Wioletta Maciaś wioletta.macias@uj.edu.pl
Beata Ogrodzińska beata.zdybal@uj.edu.pl
Grażyna Pitek grazyna.pitek@uj.edu.pl

 

Wielkość fontu
Kontrast